IŠ KUR TIEK PYKČIO IR NEAPYKANTOS SAVO KRAŠTUI?

Per visą mano kadencijos laikotarpį, bandoma įrodyti, kad reikia kreiptis į teismus ir kaip nors sustabdyti ledo aikštelės buvimą Rokiškyje. Nežiūrint į pasipriešinimą ir eksploatavimo nesklandumus, nuo 2012 m. atvira ledo aikštelė veikia, o 2016 metais netgi pasiektas rekordinis jos eksploatavimo laikas. Nesugebėjus sutrukdyti šiai veiklai,  ,,ieškoti“ korupcijos, skųsti gamtos apsaugai ir kitoms instancijoms, opozicijos išvadose teigiama apie pastebėtus kai kuriuos nesklandumus. Už tai siūliau sporto centro  direktoriui atleisti pavaduotoją,  atsakingą už ledo dangą, ir skirti kitą žmogų, kuris pareigingiau vykdytų ledo priežiūrą. Bet kur nebūna nesklandumų? Pripažįstu – nesame tobuli.

Pirmiausia, pasipriešinta ledo aikštelės dengimui. Atseit, reikia sutvarkyti nesklandumus, kurių patys pridarė, o tik tada galvoti apie uždengimą. Koks tikslas vilkinti?.. Ledo aikštelė pradėta eksploatuoti 2012 metais. Už tai, kad ji nėra tobula, atsakingi savivaldybės adminstracija ir verslininkai, investavę savo pinigus ir dalyvavę darbų pradžioje, prisiimdami atsakomybę už sutartis ir įrangą, kuri, pasirodo, buvo visiškai tinkama. Kai pradėjau dirbti meru, pavyko iš UAB ,,Baltic Master“ ,,išpešti kolektoriaus pakeitimą, tai kainavo apie 25 000 Eur. Dėl kilimėlių įmonė pasiūlė pratęsti garantiją ir jų nekeisti. Suderinus su verslininkais (Daliumi Trumpa ir Rimantu Sakaičiu), nutarta pasirašyti sutartį.

Šiuo metu Irmantas Tarvydis ir opozicija priešinasi, kad ledo aikštelė būtų dengiama. Paklausus, kodėl, aiškinama, jog pirma reikia ištaisyti klaidas. O klaidos – Jūsų, mielieji, t. y. tų, kurie prisiėmė atsakomybę ir matė, kaip vyko statybos ir pridavimo darbai. Kiekvienam aišku, kad aikštelės uždengimas ne tik prailgintų jos eksploatavimo laiką, o ir leistų per sezoną sutaupyti apie 6–7 tūkst. Eur, išleidžiamų elektrai. Todėl visiškai nesuprantamas opozicijos priešinimasis investicijoms. Norima pakenkti ledo ritulio bendruomenei, ar taip daroma tik todėl, kad meras kartu su savo komanda siekia pritraukti į rajoną lėšas ir mažinti biudžeto išlaidas?.. Klausimas, į kurį negaliu atsakyti jau antrus metus. Iš kur tiek pykčio ir neapykantos savo kraštui, iš kur tiek begalinio noro kenkti, kenkti ir kenkti…