NESIBAIGIANTI ISTORIJA APIE KELIUS…

Svarstant kelių asfaltavimo programą mūsų rajone, Ilzenbergo dvaras opozicijos buvo pateiktas kaip privatus kiemas. Nors, pasak turizmo specialistų, ši vietovė gali išaugti iki Medžių lajų tako fenomeno. Lietuva, o ir Europa pasiilgusi naujų dar nelankytų objektų. Apie dvaro veiklą gana daug rašyta spaudoje. Ten dirba apie 30 samdomų darbuotojų, o turizmo paslaugos ir ekologiškų produktų pardavimas argi ne verslas? Ar valdžia neturi padėti verslui? Juo labiau, kad opozicijai vadovauja vienas iš stambiausių verslininkų rajone. Ar tai ir vėl noras pakenti mero komandai? Posėdžio metu opozicija ,,sugebėjo“ perskirstyti specialistų pateiktus kelių asfaltavimo programos prioritetus, kuriuos pristatė jaunas ir atsakingas darbuotojas Augustinas Blažys. Taip prioritetų sąraše kelias link Ilzenbergo dvaro pakeistas į kelią link Žiobiškio (nuo miškų urėdijos pusės), nepaisant, kad į Žiobiškio kaimą jau yra vienas asfaltuotas kelias. Opozicijai reikia antro! Ir visai nesvarbu, kad netgi pagal paskirtus papildomus balus jis bus tvarkomas tik po 2020-ųjų metų. Ačiū mūsų specialistui Augustinui Blažiui, kad keliai į Duokiškį, Lailiūnus, Aleksandravėlę ir Onuškį (šį kelią logiška baigti asfaltuoti iki Ilzenbergo) yra prioritetų sąraše. Džiaugiuosi, kad pagaliau bus išasfaltuoti ir keliai į Salas. Tiesa, darbai bus atliekami kitos programos lėšomis, nors, nemanau, jog žmonėms tai aktualu – svarbiausia, kad mūsų pastangos sutvarkyti rajono kelius yra didžiulės, tad kam kaišioti pagalius į ratus?

Esu tikras, kad visus Rokiškio rajono kelius reikia asfaltuoti. Bet svarbiausi yra tie, kurių žmonės taip seniai laukia; kurie svarbūs, sprendžiant socialines problemas, mokinių pavėžėjimo klausimus uždarius mokyklas; tose vietovėse, kur vystoma veikla, kuriamos darbo vietos, kur yra traukos objektai turistams, o ateityje galbūt galėtų būti vystomas kavinių ir viešbučių verslas.

Kodėl opozicija turi kenkti, o ne padėti? Kaip pažiūrėsite savo vaikams, darbuotojams ir rokiškėnams į akis, opozicijos žmonės? Kodėl esate tokie abejingi investicijoms į mūsų rajoną?

Šaltinis: https://www.facebook.com/rokiskiorajonosavivaldybe/